Salon Kosmetyczny Lejdis

OFERTA

DMK - pielęgnacja skóry

DMK - pielęgnacja skóry

DMK - pielęgnacja skóry

DMK - pielęgnacja skóry

DMK - pielęgnacja skóry

DMK - Stop Trądzikowi

DMK - Stop Trądzikowi

DMK- pielęgnacja skóry

DMK- pielęgnacja skóry

pielęgnacja skóry

pielęgnacja skóry

Marka Danne Montague King

Od prawie 40-stu lat naśladowanie natury, celem uzyskania najlepszych rezultatów w poprawie kondycji skóry jest ważnym zagadnieniem w koncepcji Danne Montague King.

Pierwszej na świecie kosmeceutycznej marki, która oferuje preparaty o właściwościach farmaceutycznych, działających zgodnie z fizjologią skóry. Zawarte w preparatach botaniczne składniki, oddziaływują bezpośrednio na wewnętrzną strukturę skóry oraz jej funkcję. Dostarczają komórkom taką chemię, którą te akceptują i na którą reagują tak, jak funkcjonowały we wczesnym stadium rozwoju. Przyspieszają odbudowę strukturalną tkanek, pomagając w rozwiązywaniu głębszych problemów skórnych.

Wyselekcjonowane składniki aktywne, pochodzące z owoców, roślin, korzeni, gatunków kory i innych, znajdujące się w preparatach DMK są tak dobrane i skomponowane, aby nie wywoływały reakcji alergicznych. Dlatego naśladując naturę Danne uzyskuje tylko naturalne rezultaty.

Kosmeceutyki DMK są dostępne na wszystkich kontynentach, w wielu krajach. Zarówno w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych oraz klinikach medycyny estetycznej, jak i dermatologii czy chirurgii plastycznej. To najlepszy farmakologiczny system ochrony skóry i niestandardowe podejście do technik jej regeneracji i odmładzania. To także najbardziej skuteczne i unikalne rozwiązania w profesjonalnym zastosowaniu oraz w codziennej domowej pielęgnacji.

Twórcą Danne Method of Pharmacology jest botanik i chemik kosmetyczny Dr Danne Montague King. Dla niego natura jest źródłem wielu osiągnięć. Poszukuje, analizuje oraz wyodrębnia składniki aktywne, tworząc najbardziej skuteczne formuły.W młodości przeszedł bardzo ostry trądzik i doskonale poznał dyskomfort, jaki muszą doświadczać osoby, których kondycja skóry daleka jest od oczekiwań. Rozpoczął zgłębiać wiedzę na temat trądziku, przebarwień i starzenia się skóry, poszukując rewolucyjnych metod w jej odnowie i regeneracji. Był jednym z pierwszych na świecie naukowców, którzy docenili znaczenie enzymów w procesie oczyszczania i naprężania skóry. Opracował system jej efektywnego odmładzania, oferując komórkom taką chemie, jaka mogą rozpoznać i zaakceptować.

Kosmeceutyki Danne Montague King są ściśle kontrolowane podczas produkcji w Labolatorium, znajdującym się w Stanach Zjednoczonych, stan Kalifornia. Poddawane są kontroli dermatologicznej oraz ścisłym testom na ich skuteczność i nieszkodliwość. Jeśli testy nie są satysfakcjonujące, preparaty nie zostają dopuszczone do sprzedaży. Dodatkowym wyznacznikiem dla preparatów DMK w zakresie jakości i braku ich negatywnego wpływu na zdrowie było uzyskanie pozytywnej opinii FDA, amerykańskiej agencji ds. żywności i leków, wchodzącej w skład Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych, która egzekwuje bardzo regorystycznie przepisy w zakresie bezpiecznych kosmetyków.

7 nowych usług

7 nowych usług

galeria

galeria

oferta

oferta

promocje

promocje

Studio Lejdis na Facebooku

NASZE REALIZACJE

Nasze realizacje: zabiegi kosmetyczne Nasze realizacje: zabiegi kosmetyczne Nasze realizacje: zabiegi kosmetyczne

NEWSLETTER:

Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach.

Zapisz się do naszego newslettera!

MAPA DOJAZDU O NAS GALERIA OFERTA NOWE USŁUGI PROMOCJE NOWINKI PARTNERZY KONTAKT POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright © 2012 Studio Urody Lejdis
Projekt i realizacja:
www.slawko.eu